Opis

Zapraszamy do naszego Domu w sercu Małopolski.
Niedaleko Krakowa we wsi Siedlec, otoczonej polami i zielenią znajduje się niepowtarzalne gospodarstwo z lat 50-tych pod nazwą Wiejski Dom Pod Orzechem. Nazwa Domu nawiązuje do starego -ponad 70 letniego drzewa orzecha na terenie posesji.

W naszym domu znajdą swoje miejsce osoby szukające ucieczki od zgiełku i hałasu dnia codziennego.              W zaciszu starego domu, odnajdziecie Państwo spokój i niepowtarzalną atmosferę. To enklawa dla szukających aktywnego odpoczynku jak i tego mniej angażującego w wysiłek. Coś dla miłośników lasu, grzybobrania, sportu, historii oraz przyrody.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i atrakcjami jakie oddajemy do Państwa dyspozycji. Szukacie Państwo miejsca na rodzinne spotkanie, zorganizowanie biesiady przy grillu, zbliża się ważna rodzinna uroczystość          a praca i brak czasu stoją Wam na przeszkodzie. A może w zgiełku dnia codziennego szukacie odpoczynku, relaksu oraz czasu i przestrzeni dla najbliższych.

Prawdziwe obcowanie z przyrodą, wycieczki krajoznawcze, zbieranie grzybów i jagód, nordic walking po Puszczy Niepołomickiej lub wśród okolicznych pól. Dla najmłodszych nieopodal basen czy mała plaża nad rzeką, dla
amatorów wiejskich smakołyków możliwość zakupu produktów wiejskich od lokalnych rolników.

Możliwość organizacji we własnym zakresie uroczystości rodzinnych i towarzyskich (urodziny, rocznice, komunie, chrzciny, wieczory panieńskie, kawalerskie itp.). Jest również możliwość organizacji takich imprez przez Gospodarza.

Zapewniamy w naszym Domu miejsca noclegowe dla 8-10 osób w dwóch niezależnych apartamentach. Jeden duży apartament (około 70 m2) posiada 2 sypialnie na poddaszu, a na parterze łazienkę, salon oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Drugi apartament (około 50 m2) posiada sypialnię na poddaszu oraz na parterze łazienkę i salon wypoczynkowy z małym aneksem kuchennym.