Apartament kameralny

Kameralny apartament w budynku z lat 50 na małopolskiej wsi.

Opis oferty

Przytulny apartament – pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką na parterze oraz sypialnia na poddaszu.

Dom Wiejski pod Orzechem znajduje się na terenie byłego gospodarstwa rolnego. Dla gości przygotowano odremontowany stary budynek z lat 50-tych – oryginalne belki na sufitach, meble kuchenne z ze starego drewna, odrestaurowana stara cegła na ścianach pokoi, stare meble oraz elementy dekoracyjne. Budynek składa się z 2 niezależnych apartamentów z dużym ogrodem i patio do dyspozycji gości.

Miejsce

Fantastyczne miejsce na weekend lub kilka wakacyjnych dni poza miastem. Eko działka, świeży nabiał, jajka wiejskie, chleb, wędliny.
Możliwość zamawiania domowych posiłków u gospodyni.

Możliwość zorganizowania warsztatów regionalnych – zdrowe gotowanie, regionalna kuchnia małopolska czy warsztatów rękodzieła.

Idealne miejsce do organizacji kameralnych spotkań rodzinnych czy imprez w gronie przyjaciół – możliwość organizacji grilla i zamówienia kucharza.

Dostęp dla gości

Na terenie posesji znajduje się duży ogród i patio zapewniając gościom prywatność i relaks. Goście mają pełny dostęp do ogrodu, miejsc do siedzenia i relaksu w ogrodzie.

Okolica

Nieopodal Domu znajduje się Puszcza Niepołomicka, Kopalnia Soli w Wieliczce Zamek w Wiśniczu, Zamek w Niepołomicach oraz inne atrakcje.

Siedlec to bardzo dobra lokalizacja na wędrówki rowerowe, spacery i nordic walking w Puszczy Niepołomickiej. Zwiedzanie szlaku via Regina, szlaku architektury drewnianej, Kopalni Soli w Wieliczce i w Bochni, Muzeum Motyli w Bochni i wiele innych.

Przemieszczanie się

Dom pod Orzechem znajduję się niecałe 30 minut od Krakowa, z bardzo dogodnym dojazdem autostradą A4 w stronę Tarnowa. Najlepiej dojechać samochodem, ale można również dojechać Busem (z Dworca Głównego w
Krakowie) w stronę Bochni (wysiąść na przystanku w Chełmie i stąd odbierzemy Państwa samochodem). Można też dojechać pociągiem do Bochni (odbierzemy Państwa samochodem z dworca).